Adresse liste


 
Adresse
WWW
Telefoner
E-mail
A
Alice & David Foder Rugvænget 9
5700 Svendborg
alice@foder.dk
davidfoder@vip.cybercity.dk
Anne Foder anne@foder.dk
C
Christian V. Foder Immanuelsvej 33
6000 Kolding
Tlf. 75500030
Carsten V. Foder Ottosgade 11
6000 Kolding
Tlf. 75528920
I
Ib Foder Slotsgade 69
3400 Hillerød
Hjemmeside Tlf. 48244443
Fax. 48250585
ibfoder@springbraettet.dk
ib.foder@post4.tele.dk
K
Kim Foder Skovballevej 140
5700 Svendborg
Hjemmeside
Foto side
Tlf. 62541544 kim@foder.dk
kimfoder@inet.uni2.dk
kif@crosswinds.net
kim@acercon.dk
R
Ruth & Jacob Foder Ottosgade 11
6000 Kolding
Tlf. 75528920 jfoder@post2.tele.dk
jacob@zwicky.dk


Ku' du tænke dig at have @foder.dk som din postadresse, det er gratis hvis du er medlem af Foder familien, så kontakt mig på kim@foder.dk.

Kim



Hvis du mangler på listen, der er fejl i oplysningerne, eller der mangler oplysninger, så send mig en mail med de oplysninger du vil have med på listen. Jeg kan nås på kim@foder.dk.

Kim

Denne side blev sidst opdateret :